1xbetimplant dis fiyatlari
landing İzle
HD
506
05:56

Trigonometri-3

29 Eylül 2015 0 0 8

Açıklama
Ekol Hoca matematik trigonometri konu anlatımı 3. bölümü bu videoda bulabilirsiniz. Matematik 2 konu anlatımı, trigonometri konu anlatımı ve diğer matematik, geometri hakkında sorularınızı yorum yazarak sorabilirsiniz. Soru varsa çare Ekol Hoca :) Yepyeni YGS, LYS, KPSS, ALES soru çözümleri ve konu anlatımları videoları için kanalıma ABONE olun ► https://goo.gl/KZiLdH

Trigonometri konusunda; sinüs kosinüs tanjant kotanjant toplam fark yarım açı formülleri ters Trigonometrik fonksiyonlar dönüşüm formüllerini bu videoda bulabilirsiniz.

Kanalımda; matematik ve geometri alanında YGS, LYS, KPSS, ALES soru çözümleri, konu anlatımları, testler, çıkmış soruları çözüyor ve anlatıyorum. Videolara yorum yazmayı unutmayın. Her soruyu teker teker okuyup cevaplamaya çalışacağım. Bu zorlu YGS, LYS, KPSS ve ALES yolculuğunda hepinize başarılar diliyorum.
Kanalımda; matematik ve geometri alanında LYS, KPSS soru çözümleri, konu anlatımları, testler, çıkmış soruları çözüyor ve anlatıyorum. Sorularınızı yorum yazmayı unutmayın. Her yorumu teker teker okuyup cevaplamaya çalışacağım. Bu zorlu KPSS ve LYS yolculuğunda hepinize başarılar diliyorum.

Yorumlar (0)